Триста працівників комунальних підприємств прибирали і впорядковували місто після зими

Очистили газони від опалого листя, гілля та сміття, перекопали та підживили багаторічні рослини, сформували та обрізали кущі, фарбували, косили….

Близько 300 працівників комунальних підприємств прибирали місто після зими та упорядкували зелені зони. З 1-го до 30-го квітня був проведений загальноміський місячник з благоустрою та санітарного очищення та озеленення території громади. У цей період було вивезено 1215 м3 сміття. Задіяно 21 од. спецтехніки.

Великдень Житомир зустрів чистим та ошатним.

Зеленбудівці працювали на Замковій горі, вул. Северина Наливайка майдані Путятинському, проспекті Незалежності, 45 (зелена зона), проспекті Миру 4-12, вул. Театральній, вул. Київській, вул. Великій Бердичівській, майдані Корольова, Новому бульварі, майдані Польовому; в усіх скверах. КП «Зеленбуд» висадив 545 дерев і кущів та 254 злакових трав; посіяв газонову траву. Працювало 67 працівників та 5 одиниці техніки підприємства.

Відео дня

Чисті шляхопроводи та мости — це результати праці КП «Експлуатація штучних споруд». 35 працівників та 6 одиниць техніки цього підприємства прибрали 33 000 м2 території й вивезли 107 м3 сміття. Чистими стали шляхопровіди по вул. С.Параджанова, вул. Корольова, міст по вул. Вільський шлях, підходи до нього та на схилах прилеглої території. Прибрані мости та шляхопроводи по вул. Короленка, вул. Троянівська, вул. Сосновій, проспекту Миру, вул. Київській, вул. Жуйко та ін..

КП «Житомиртеплокомуненерго» прибрав території котелень, а також прилеглі до них території — 7720 м2. Працювало 95 працівників та 2 одиниці техніки підприємства. Вивезено 98 м3 сміття.

На міських цвинтарях — Смолянському цивільному, Вільському цивільному, Вільський військовому, Корбутівському, Польському, Смоківському — зрізали та вивезли молоду поросль дерев та кущів, відремонтували та пофарбували огорожі. 45 працівників та 5 одиниць спецтехніки КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» працювали на зазначених об’єктах.

31-ну світлофорну трубу-стійку на перехрестях вулиць очистили та пофарбували працівники КП «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло». Відремонтовано та пофарбовано й 31-ну трубу-стійку з дорожніми знаками, 613 опор мереж зовнішнього освітлення. Пофарбували паркан та впорядкували квітникові клумби території КП «ЕМЗО «Міськсвітло» т а ін.

На 3 насосних станціях (ВНС «Богунія», ВНС «Крошня» та ВНС «Північно-Західна»), ОСК-1, ОСК-2 та прилеглих до них ділянках прибирали працівники

КП «Житомирводоканал». З прилеглої до підприємства території вивезли 30 м3 сміття. 46 працівників та 3 одиниці техніки та підприємства долучилися до місячника з благоустрою.

Чисте місто — показник культури його мешканців та відповідальність кожного.

 

Джерело: Житомирська Міська Рада

Джерело