Почути молодь: у Житомирі провели дослідження, аби краще зрозуміти запит спільноти

В Житомирі відбулася презентація результатів опитування серед молоді з метою визначення необхідності та очікувань щодо створення Міського молодіжного центру.

Організатори цього дослідження прагнули дізнатися, які послуги та активності найбільше цікавлять молодих людей, а також їхнє бачення ідеального місця для зустрічей, навчання та дозвілля.

Участь в опитуванні взяли понад 1000 респондентів віком від 14 до 35 років. Це представники різних соціальних та демографічних груп, що дозволило отримати різноманітні та репрезентативні дані. Опитування було проведено на платформі U-Report.

Результати показали високу зацікавленість молоді у створенні молодіжного центру. 88,7 % респондентів висловили бажання мати місце, де вони могли б проводити час, займатися творчістю, спортом та самоосвітою.

Відео дня

«Результати опитування демонструють нагальну потребу молоді в створенні молодіжного центру в нашому місті, який стане осередком для розвитку, спілкування та самореалізації. Наступним кроком стане розробка проєкту центру, що враховуватиме побажання молодих людей та забезпечить їхнє активне залучення до процесу планування і реалізації цього важливого соціального проєкту», — говорить Ірина Ковальчук, начальниця управління сім’ї, молоді та спорту міської ради.

«Створення Молодіжного центру в Житомирі стане не тільки інвестицією в майбутнє міста, але й запорукою здорового та активного розвитку молодого покоління», — зазначила Лілія Любомудрова, заступниця керівниці відділу розвитку молоді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

 

Джерело: Житомирська міська рада

Джерело