«Отримали стусанів»: як росіяни намагалися відкрити новий фронт на Харківщині

ДРГ ворога намагалася зайти через кордон на півночі області.

Окупанти намагалися «промацати» лінію оборони ЗСУ у селі Золочівської громади.

Російська армія вперше спробувала зайти на територію села Сотницький Козачок на півночі Харківщини.Про це стало відомо з повідомлення Генштабу за вечір 26 червня. Одразу аналітики «DeepState» занесли це село до так званої «сірої» зони. Проте в ОТУ «Харків» говорять, що це неправильно. 

«Село знаходиться на самому кордоні. Так, дійсно, була спроба ДРГ зайти. Вони отримали увісистих стусанів. У нас втрат позицій немає. Проте певні ресурси занесли це село в сіру зону, що не відповідає дійсності», — повідомили UA-NEWS.in.ua в Оперативному угрупованні військ «Харків».

Нагадаємо, Сотницький Козачок знаходиться за 17 кілометрів від Золочева і за 45 кілометрів від Харкова. Зранку 27 червня команда «DeepState» повідомила, що біля Сотницького Козачка ситуація погіршилася після ротації російських підрозділів, «ворог діє диверсійними групами, а не лінійними підрозділами».

У Державній прикордонній службі підтвердили, що прорив російської ДРГ відбили.

«Ворог спробував провести бойові дії на напрямку населеного пункту Сотницький Козачок. Діяла диверсійно-розвідувальна група, яка зайшла на територію України. Зав’язався стрілецький бій. Цьому також передували й обстріли, які застосовував ворог з інших засобів ураження для того, щоб наносити вогонь по наших захисниках. На щастя, на цей час цю атаку прикордонниками відбито. На місце відправлявся й протидиверсійний резерв для того, щоб зачистити місцевість», – повідомив в ефірі національного телемарафону речник ДПСУ Андрій Демченко.

Як писав UA-NEWS.in.ua, село Сотницький Козачок уперше потрапило до зведення Генштабу увечері 26 червня.

Джерело