Аналітики повідомляють про просування росіян на Куп’янщині

Окупанти просунулися на схід від Куп`янська.

Ворог просунувся на ділянці у південному напрямку до Петропавлівки.

Російські окупанти просунулися на північний схід від міста Куп’янськ. Наступ уздовж лінії Куп’янськ — Сватове — Кремінна триває. Про це повідомили у звіті Інституту вивчення війни (ISW, США), посилаючись на геолокаційні кадри від 25 червня. За заявами російських мілблогерів, окупанти захопили до одного кілометра української території на північний схід від села Петропавлівка у Куп’янському районі.

«На геолокаційних кадрах, опублікованих 25 червня, видно, як підрозділи російської 25-ї мотострілецької бригади (6-ї загальновійськової армії, Ленінградський військовий округ), просуваються вздовж смуги на північний схід від Петропавлівки (на схід від Куп’янська). 26 червня російські мілблогери заявили, що російські війська просунулися до одного кілометра в районі на північний схід від Петропавлівки, що відносно узгоджується з доступними геолокаційними записами», — сказано у звіті Інституту вивчення війни.

Росіяни також заявляли про захоплення східної частини Стельмахівки (на північний захід від міста Сватове у Луганській області). Проте аналітики з Інституту вивчення війни підтвердження цьому не знайшли.

На півночі Харківщини учора продовжувалися бої. Проте американські аналітики зазначають, що підтверджених змін на лінії фронту тут не було. Збройні сили України продовжують блокувати невелике угруповання російських підрозділів на Вовчанському агрегатному заводі. Бої тривали у самому Вовчанську та на його околицях, на схід від Вовчанська біля Тихого та у районі Глибокого (на північ від Харкова).

Як писав UA-NEWS.in.ua, росіяни спробували зав’язати бої ще на одному напрямку на Харківщині. Російська армія вперше спробувала прорвати оборону ЗСУ на Золочівському напрямку. Тут були помічена та вибита ДРГ.

Автор: Ганна Ткаченко

Джерело