Металеві підвісні стелі в офісних приміщеннях і всі практичні аспекти

Металеві підвісні стелі в офісних приміщеннях і всі практичні аспекти

Металева підвісна стеля в сучасному світі вважається оптимальним рішенням для офісів, що об’єктивно поєднує в собі красу, функціональність і довготривале використання. Такі стелі складаються з металевих панелей чи решіток, які закріплені на спеціальній підвісній системі. Дана структура сприятиме створенню різноманітних дизайнерських рішень і надзвичайно легко впроваджувати інженерні комунікації. Металеві стелі компанії “Укрстеля” стають все частішими рішенням для офісів і торгових майданчиків, оскільки мають для таких типів приміщень численні переваги.

Переваги металевих підвісних стель в офісах

Довговічність та міцність

Практичність, міцність і довгий термін експлуатації, які відрізняють металеві стелі від інших, найбільше приваблюють практичних замовників. Вони, можна сказати, невразливі до механічних пошкоджень, з часом не тріскаються і не деформуються, тож для приміщень із активною експлуатацією простору підійдуть найкраще.

Вогнестійкість

З самої назви переваг металевих підвісних стель вже зрозуміло, що чи не основною є їхня вогнестійкість, оскільки їхні конструкції не підтримують горіння і не горять самі, а це, в свою чергу, підвищує рівень безпеки в офісних центрах. Якщо ваша специфіка роботи потребує особливих вимог до пожежної безпеки, це однозначно ваш варіант.

Стійкість до вологи та корозії

Попри те, що мова йде про метал, варто зауважити, що металеві підвісні стелі мають високу стійкість до вологи та корозії і це, в свою чергу, робить їх придатними для встановлення в приміщеннях з підвищеною вологістю. Металеві панелі не піддаються корозійним процесам завдяки спеціальному покриттю, зберігають свій естетичний і первинний вигляд впродовж багатьох років.

Легкість у догляді та очищенні

Маєте офісні приміщення, в яких потрібно регулярно прибирати? Металеві стелі значно полегшать цей процес. Їх легко очистити від пилу та бруду, користуючись звичайними засобами, тому підтримувати їх у чистоті буде легше.

Можливість інтеграції освітлювальних і вентиляційних систем

Зручну інтеграцію різних інженерних систем, серед яких — освітлення, вентиляція та кондиціонування, — забезпечать металеві стелі. Завдяки такому рішенню вам вдасться досягти комфортних умов праці в офісі і забезпечити оптимальний рівень освітлення, обміну повітря.

Поліпшення акустики приміщення

Акустика приміщення є критично важливою для ряду видів комерційної діяльності і саме металеві підвісні стелі можуть набагато покращити акустичні характеристики приміщень. Звукопоглинаючі матеріали, які використовуються у виготовленні й встановленні таких стель, знижують рівень шуму та не дозволять зайвим звукам заважати роботі працівників чи спілкуванню відвідувачів.

Основні види металевих стель для офісу

Металеві підвісні стелі мають багато різноманітних варіантів і кожен з них має свої особливості і переваги.

Рейкова стеля

Рейкова стеля утворюється з вузьких металевих рейок, які фахівці кріплять на спеціальну систему підвісу. Такий тип стелі дозволить створити сучасні й стильні інтер’єрні рішення, крім того, забезпечивши легкість в монтажі і обслуговуванні. Рейкові стелі відмінно пасуватимуть для офісів з високими вимогами до дизайну простору і функціонального використання середовища.

Касетна стеля Армстронг

Однією з найпопулярніших систем підвісних стель є касетна стеля Армстронг. Така конструкція складається з квадратних або прямокутних металевих касет, які легко встановлюються чи змінюються при потребі. Стеля Армстронг гарантуватиме надзвичайну красу, що робить її найкращим варіантом для офісних кабінетів різного функціонального призначення.

Стеля Грильято

Решітчаста конструкція, якою є стеля Грильято, створює ефект об’єму й простору. Вона формується з металевих профілів, які разом утворюють єдиний сітчастий малюнок, що гармонійно вписується в офіс. Ця стеля формує ефективну вентиляцію і стилізує приміщення з сучасним інтер’єром. Грильято підходить для офісів з відкритим простором і високою стелею.

Технічне обслуговування та догляд

Регулярне очищення та підтримка в належному стані

Щоб зберегти естетичний вигляд і функціональність, металеві стелі вимагають регулярного очищення. Для догляду і прибирання достатньо використовувати м’які тканини і нейтральні миючі засоби від пилу та забруднень.

Як уникнути пошкоджень та корозії

Агресивні хімічні засоби і дуже висока вологість рано чи пізно можуть пошкодити будь-який, навіть найбільш захищений, метал. Тому власникам металевих стель, щоб продовжити їхній термін служби, потрібно вчасно оглядати і обслуговувати їх, усувати навіть незначні ушкодження.

Поради з ремонту та заміни окремих елементів

Якщо ж виникає необхідність замінити окремий елемент стелі, то не потрібно демонтовувати всю конструкцію. Достатньо викликати досвідченого у цій сфері працівника і усунути ушкодження або деформований елемент. Не робіть це самостійно, краще зверніться до професіоналів для організації правильного ремонту і заміни окремих касет або рейок.

Майбутнє металевих підвісних стель

Розвиток технологій і виробничої сфери сприяє популярності нових рішень у ремонті. Так і металеві підвісні стелі стають ще більш естетично привабливими і популярними. Експерти вважають, що у цій сфері нові матеріали і покриття покращать стійкість до ушкоджень та корозії. Системи розумного будинку в поєднанні з сучасними рішеннями щодо стель автоматизують процеси управління освітленням, вентиляцією і це робить офіси значно більш комфортними і енергоефективними.

Висновок

В тому випадку, коли ви шукаєте найкраще рішення у виборі стелі для офісного приміщення, зверніть увагу на металеві підвісні стелі, а особливо – на їхню довговічність, оригінальність, красу і функціональність. Піклуватися про безпеку, особливо зараз в умовах війни в Україні, це правильно і першочергово для кожного роботодавця, то варто зупинити свій вибір на рішенні, яке забезпечить високий рівень безпеки, легкість в обслуговуванні та можливість інтеграції інженерних систем. Не має значення, на якому варіанті металевих стель ви зупините свій вибір — рейкова стеля, касетна стеля Армстронг або стеля Грильято, в будь-якому випадку ви зможете обрати оптимальне рішення для вашого офісу. Без сумніву, що з кожним роком та розвитком технологій, металеві підвісні стелі стануть ще більш привабливими та ефективними, але ви завжди зможете вдосконалити чи видозмінити вже встановлену стелю, додавши нові елементи