Ексчемпіон зробив прогноз на бій Ломаченко з Джервонтою

Ексчемпіон зробив прогноз на бій Ломаченко з Джервонтою

Фото: Getty Images Джервонта Девіс може зустрітись у ринзі з Василем Ломаченком

Колишній чемпіон світу Тімоті Бредлі не вважає, що американець буде фаворитом у можливому поєдинку.

Василь Ломаченко матиме шанси на перемогу у протистоянні проти Джервонти Девіса. Так вважає колишній чемпіон світу Тімоті Бредлі.

На його думку українець навіть володітиме перевагою у бою, тому американцю не вигідно, аби поєдинок продовжувався усі 12 раундів.

«Не думаю, що це непосильне завдання для Ломи. Танку доведеться його нокаутувати, тому що Лома може вийти вперед у картках суддів.

Якщо Танк піде вперед та чинитиме тиск — це не буде нічим відрізнятись від того, якщо він відійде назад. Три бійці, з якими Ломаченко мав проблеми — Девін Хейні, Теофімо Лопес і Орландо Салідо — мали мобільність, щоб дістатися до Ломи. Танк рухається більше як Гільєрмо Рігондо, який був плоскостопим і безпорадним.

Лома не біжить. Він буде залишатися поблизу, буде триматися в безпосередній близькості. Він буде поза досяжністю, буде грати з відстанню.

Я просто думаю, що Лома принесе щось таке, чого Танк ніколи раніше не бачив. Лома стане найважчим бійцем, з яким коли-небудь бився Танк. Ментально спритний, досвідчений, навіть з віком.

У кожного легендарного бійця є ще один хороший бій. Вони просто чекають нагоди, щоб показати це», — сказав Бредлі Fight Hub TV.

Нагадаємо, раніше британський боксер Ліам Волш заявив, що Ломаченко може завдати Джервонті значної шкоди під час бою.

 

Джерело