Дрогобицька громада зустріла двох загиблих Героїв (ФОТО)

Сьогодні, 6 травня, у Світлий понеділок, Дрогобицька громада з сумом та скорботою зустріла мешканця Нижніх Гаїв 32-річного Романа Бойка та мешканця села Раневичі 53-річного Юрія Ільківа. Про це інформує пресслужба ДМР.

Зустріч полеглих захисників України відбулась на перехресті Героїв о 12:00 год, де зібралось чимало небайдужих мешканців громади – рідних, друзів, близьких, бойових побратимів, а також священнослужителів та керівництво громади.

З перехрестя Героїв траурні конвої відправились до рідних осель, де проведуть парастас та чин похорону. Домовину з тілом полеглого Романа Ільківа до рідного села – Нижніх Гаїв. Полеглого захисника Юрія Ільківа – до Раневич.

Романа Бойка поховають на кладовищі в селі Нижні Гаї, а Юрія Ільківа – на кладовищі в селі Раневичі.

Роман Бойко відправився на війну з початком повномасштабного вторгнення, відтоді захисник перебував на передових позиціях фронту. 24 квітня 2024 року Роман востаннє був на зв’язку. З 26 квітня він вважався безвісти зниклим, однак згодом рідні отримали підтвердження його загибелі. Життя воїна обірвалось під час виконання бойового завдання з захисту України поблизу села Стельмахівка, на Луганському напрямку  фронту.

Юрій Ільків у 2014 році був учасником Революції Гідності. В період з 15 липня 2015 року до 8 липня 2016 року був учасником АТО та захищав Україну на Бахмутському напрямку фронту. Мав звання молодшого сержанта-гранатометника.

Під час повномасштабного вторгнення ворога на терени України Юрій знову повернувся до лав Збройних Сил України та стояв на захисті рідної землі у складі 24 бригади імені Короля Данила, вч А0998.

Ще з 7 березня 2022 року Юрій вважався безвісти зниклим. Рідні довго очікували та не втрачали надії. Та 19 квітня 2024 року стало відомо, що воїн загинув.

Джерело