Чоловік у військовій формі в Тернополі побив місцевого жителя

Чоловік у військовій формі в Тернополі побив місцевого жителя

В одному із супермаркетів Тернополя чоловік у військовій формі побив місцевого жителя. За його словами, до нього підійшли двоє чоловіків, які представилися працівниками ТЦК. Про це Суспільному розповіла лікарка Надія Гриньків. Поліція відкрила кримінальне провадження у справі. У ТЦК ситуацію наразі не коментують.

Тернополянину 42 роки. Чоловік має інвалідність. Він розповідає, увечері 14 квітня прийшов до супермаркету, щоб купити воду.

«Зайшовши в супермаркет, я побачив двох людей у військовій формі, які приставали до якогось похилого віку чоловіка. Я пішов далі і один з тих людей у військовій формі. Завернув до мене. Він вимагав, щоб я показав свої документи. Я попросив, щоб він мені показав свої документи. У відповідь на це він витягнув мобільний телефон і показав з телефону документи. Я прізвища не побачив, побачив якийсь документ з фотографією. Я йому сказав, що це ж не документ. Він почав сильно нервуватися. Чоловік був у трохи нетверезому стані. Я почув це по голосу, як він стояв на ногах. Я від нього відійшов і побачив, що він за мною йде. Десь хвилин через 5, 7 відчув удар ззаду по голові», — каже потерпілий. 

Медики констатували у чоловіка закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, множинні переломи.

«У зв’язку з травмами пацієнт був госпіталізований у відділення реанімації, де він знаходився протягом двох діб. Після стабілізації стану 17 квітня пацієнт був переведений в хірургічне відділення. У ході проведених обстежень було встановлено наступний діагноз: закрита черепно-мозкова травма, перелом кісток носа, перелом нижньої орбіти справа, параорбітальні гематоми, перелом кісток лицевого черепа, медіастинальна емфізема, наявність множинних консолідованих переломів ребер з обох сторін», — говорить лікуюча лікарка Надія Гриньків.

Тетяна розповідає, що поліція відкрила кримінальне провадження у справі. Минув майже місяць, а про результати розслідування нічого не відомо.